GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kanna 15989105
nr 1598 9105
Kanna
Egil Hinrichsen, keramik / bambu. Höjd: 24 cm
Kondition: slitage, skador, nagg
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 februari 2024
kl 20:15:45
15/2 21:11:29
100 kr
16/2 17:09:08
Tilgman Keramik